Wiata aluminiowa Dekoracyjna

 

Struktura: słupki aluminiowe Ø 76. Od ziemi między 2725 i 2850 w zależności od słupka, City, Agora, Kula lub Europa. Ozdoby i podstawa odlane z aluminium. Dostarczane wraz z kompletem śrub nierdzewnych. Podstawa 1 dla gałki Europa lub Kula. Podstawa 2 dla gałki Agora lub City.

Zadaszenie: konstrukcja składająca się z dwóch rurek aluminiowych 40 x 60 przymocowanych poprzez spojenia ozdobne na słupkach oraz dwóch rynien aluminiowych. Półkole aluminiowe. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu 10 mm, wsunięte pomiędzy dwie rynny i półkola. Ścianki boczne, ścianki wewnętrzne oraz spojenia dekoracyjne do wyboru. Konstrukcja aluminiowa, oszklenie z poliwęglanu 10 mm . Podwójne ścianki boczne, do przymocowania na słupkach za pomocą spojeń dekoracyjnych. Ścianki wewnętrzne w dwóch elementach ze słupkiem łączącym, do przymocowania na słupkach za pomocą spojeń dekoracyjnych.

Podpora rowerowa 6 miejsc: wykonana ze stali galwanizowanej pomalowanej według RAL.

Wykończenie: pomalowane według RAL. Do wyboru: słupki, spojenia dekoracyjne, podstawy, różne kolory.

Montaż: materiały dostarczone z instrukcją montażu. Montaż : do wbetonowania

Poszerzenie: istnieje możliwość powiększenia ilości miejsc na rowery (po zainstalowaniu nie można poszerzyć miejsc). Cena nie zawiera: ścianek bocznych, wewnętrznych ani spojeń dekoracyjnych.

Wiata aluminiowa Eco - Ø 50