Stojaki rowerowe

Oferowane przez nas stojaki rowerowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów spełniających standardowe wymogi Unii Europejskiej. W sprzedaży mamy stojaki nie tylko na rowery ale i na motory, wykonane ze stali ocynkowanej lub galwanizowanej. Dodatkowo mają Państwo możliwość wyboru odpowiedniego koloru z naszej palety dostępnych barw. Nasze stojaki rowerowe oraz wiaty rowerowe można swobodnie zamontować gdziekolwiek jest to potrzebne, przed sklepem, dużym centrum handlowym,  w parku  czy  innych miejscach publicznego użytku.

  • Solidne wykonanie i ocynkowanie ogniowe sprawiają, iż stojaki na rowery i wiaty rowerowe pozostają przez wiele lat odporne na niszczące działanie warunków atmosferycznych, zachowując niezmiennie estetyczny wygląd.

  • Praktyczne i wygodne stojaki rowerowe są przystosowane do parkowania każdego rodzaju rowerów, a także do ich zabezpieczania przed kradzieżą przy obiektach użytku publicznego, budynkach mieszkalnych, chodnikach, itp.

  • Nasze stojaki rowerowe doskonale utrzymują rower, dzięki czemu stoi on prosto nie kolidując z rowerami znajdującymi się obok.

W ofercie posiadamy przeróżnego typu stojaki i wiaty rowerowe z możliwością dowolnej konfiguracji stanowisk na rowery oraz rozbudowy stosownie do potrzeb. Nasze stojaki rowerowe mogą liczyć od kilku do kilkunastu miejsc.

Proponujemy Państwu stojaki rowerowe jedno i dwustronne a dla mniejszych potrzeb dysponujemy również prostym uchwytem ściennym do bezpośredniego przyczepienia do ściany za pomocą śrub i kołków. Posiadamy także specjalne stojaki rowerowe dwupoziomowe na 6 miejsc, które mają bardzo dobry uchwyt na koła i mogą być postawione lub przymocowane do ziemi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą